Kategorie
Słowo na co dzień

Kochaj siebie!

Co to znaczy kochać siebie? Jaka jest różnica między miłością siebie a miłością własną? Dlaczego warto kochać siebie? W jaki sposób miłość siebie wiąże się z miłością Boga i miłością bliźnich? 

W jedyne 53 minuty udzielam precyzyjnych odpowiedzi na te pytania 😉 Nie dzieliłem materiału na odcinki, bo ważne jest dla mnie, żeby całą ideę przedstawić za jednym razem.  Zachęcam do wysłuchania całości. Temat w mojej ocenie jest niezwykle ważny, czasami budzący emocje, najczęściej z powodu jego niewłaściwego rozumienia. To dotychczas najdłuższy odcinek na kanale – za dotarcie do końca należy się odznaka dzielnego słuchacza 😀

W dzisiejszym nagraniu usłyszysz o tym dlaczego nie wytrzymam 30 minut leżenia w wannie, o rolkach służących na chwałę Boga i pożytek ludzi oraz o pożytkach z wyrzucenia TV.

PS W podcaście nawiązuję do ważnej książki zatytułowanej „Męska depresja. Jak rozbić pancerz?”. To wywiad z prof. Krzysztofem Krajewskim-Siudą – lekarzem psychiatrą i psychoterapeutą. Książka jest bardzo uporządkowana i zawiera mnóstwo przystępnie podanej wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Polecam tę lekturę szczególnie wszystkim mężczyznom – panowie, zadbajmy o siebie! 

Słowo Boże na co dzień
Słowo Boże na co dzień
Kochaj siebie!
/