Kategorie
Owocna spowiedź

Książka „OWOCNA SPOWIEDŹ” jest dostępna!

Moja pierwsza książka „Owocna spowiedź” ujrzała światło dzienne!

Jak można zdobyć swój egzemplarz? 

Najbardziej preferowaną przeze mnie formą jest odbiór osobisty. Będzie to możliwe dla mieszkańców Lublina i okolic oraz mojej macierzystej diecezji świdnickiej. Oczywiście istnieje także możliwość wysyłki książek w inne miejsca. Wszelkie pytania odnośnie do dystrybucji książki oraz zamówienia można kierować na adres: ksiazki.augustyn@gmail.com 

Dlaczego napisałem tę książkę?

Moje doświadczenie spowiednika podpowiada, że ogromna ilość dorosłych katolików przeżywa sakrament pokuty i pojednania bardzo płytko i formalistycznie, tak jakby zatrzymali się w swoim rozwoju religijnym gdzieś w okolicy I Komunii Świętej. Konsekwencją tego jest brak doświadczenia owoców (pozytywnych skutków) spotkania z Bogiem w spowiedzi. Moim celem jest pomoc Tobie w zmianie sposobu rozumienia i przeżywania spowiedzi, tak aby doświadczać jej większej owocności.

Do kogo jest adresowana?

Książkę kieruję do wszystkich, którzy widzą potrzebę wprowadzenia zmian w swoim sposobie przeżywania spowiedzi. Myślę też, że każdy kto chciałby poprzez spowiedź pogłębiać więzi – z Bogiem, innymi i samym sobą – znajdzie tu wiele wartościowych myśli.

Co w niej znajdziesz? 

Książka od początku do końca pełna jest praktycznych wskazówek odnoszących się do całego przebiegu sakramentu pokuty i pojednania: od uporządkowanego przygotowania się, przez spotkanie w konfesjonale po częstotliwość spowiedzi czy też wybór właściwego spowiednika. Książka ma klarowną i uporządkowaną strukturę, jest wypełniona przykładami i anegdotami zaczerpniętymi z życia. Wszystko to podane w bardzo przystępnej formie.

Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Jeśli jesteś w 100% zadowolony ze swojego przeżywania sakramentu pojednania to ta książka nie jest Ci potrzebna do niczego poza sprawieniem komuś unikatowego prezentu 🙂 Jeżeli jednak dostrzegasz w sobie potrzebę wprowadzenia pewnych zmian, zaczerpnięcia nieco inspiracji do głębszych spotkań z Bogiem w spowiedzi – serdecznie zapraszam do lektury!

Słowo Boże na co dzień
Słowo Boże na co dzień
Książka "OWOCNA SPOWIEDŹ" jest dostępna!
/